Performans Pazarlaması

Dünyaya reklam vermek zor değil, önemli olanın hedef kitleyi daraltarak nöropazarlama tekniği ile en düşük maliyet ile en yüksek gelir elde etme olduğuna inanıyoruz. Bu hedefimiz ile onlarca sektörde düşük maliyetler ile yüksek büyüme oranları elde etmeyi başardık ve devam ediyoruz. Bize göre iyi bir performans pazarlaması hizmeti, markanızın bir ortağı gibi düşünüp hizmet vermekten geçer.

performans pazarlaması nedir

Performans Pazarlaması Nedir ?

Dijital reklam platformlarının her alanında olabilecek tüm pazarlama tekniklerinin optimize edilerek daha performanslı hale getirilmesine performans pazarlaması denir. Sosyal medya reklamları, adwords reklamları başta olmak üzere dijital reklam platformlarında olabilecek en düşük maliyet yada reklam için ayrılan bütçenin en iyi şekilde yönetilip geri dönüş oranlarının arttırılmasıdır. Kısacası markanızın en iyi reklam yönetimidir. Facebook, instagram ve görüntülü reklam ağları (Youtube vb.), metin reklam ağları (Adsense vb.), Adwords gibi uçtan uca reklam gösterimi ve reklam gösterilecek alanların sektöre ve pazarlanacak ürün, hizmete göre belirlenmesi ile başlanır. Ardından en iyi reklam stratejisi uygulanarak hedef kitleye yönelik reklamlar verilir ve markanın büyüme, gelir oranı arttırılır.

PAZARLAMA SÜREÇLERİ
insanlar
hedef tahtası ikonu
analiz ikonu

Performans Pazarlaması Süreçleri

01 Analiz

Performans pazarlaması sürecinde öncelikle markanızın amacını, hangi ürün veya hizmetlerde hizmet yapmak istediğini belirleyerek başlıyoruz.


Amacınız doğrultusunda sektörünüze hedef kitle analizi yaparak sektörünüzdeki ürün veya hizmet'in hangi platformlarda reklam edilmesi (Adwords, sosyal medya reklamları vb.) gerektiğini belirliyoruz. Şirketinizin bir ortağı gibi düşünerek birlikte çözümler üretip düzenli toplantılar gerçekleştiriyoruz ve bu süreci olabildiğince birlikte ele alıyoruz.

planlama

02 Planlama

Hedef kitle ve hedef kitleye ulaşacağımız reklam alanlarının belirlenmesinin akabinde performans pazarlamasının amacının ortaya çıktığı bütçe planlamasını sizlerle birlikte profesyonel bir şekilde planlıyoruz. Şirketinizin hedeflediği en düşük maliyetle en yüksek geliri elde etmek için doğru bir bütçe planlaması ortaya koyuyoruz.

uygulama

03 Uygulama

Planlamalar çerçevesinde reklam verilecek platformlara profesyonel olarak sizin için hazırlayıp optimize ettiğimiz metin yada görüntülü reklam türlerini uyguluyoruz. Her uygulamadan sonra reklam dönüşüm performansını daha iyi nasıl optimize edeceğimizi düşünerek büyüme oranlarını arttırmaya odaklanıyoruz.

04 Raporlama

Düzenli olarak verilen reklamların geri dönüş oranları, hedef kitle analizleri ve CTO, CPM, CPC analizlerini profesyonel raporlama sistemimiz ile şeffaf bir şekilde sunuyoruz. Markanız için verdiğimiz fayda ve değeri her adımını takip ederek görebiliyorsunuz.

referanslarımız
REFERANSLARIMIZ Mutlu Müşteriler
referanslar 1 referanslar 2 referanslar 3 referanslar 4

MARKA YÖNETİMİ

Markanız artık emin ellerde ! Marka itibarını güçlendirecek düzenli paylaşımlar ve sosyal medya ve dijital platformların yönetimi ile markanızı dijitalde prestijli hale getiriyoruz. Hedef kitleye yönelik sosyal medya yönetiminde CTO ve Nöro pazarlama tekniğinini baz alarak ileri düzey çalışmalar sağlıyoruz.

sıranız hazır

ÖLÇÜMLEME / FİZİBİLİTE

Aylık reklam bütçesi planlaması ve maliyetlerini profesyonel bir plan çerçevesinde yöneterek ayırdığınız bütçenin geri dönüşümünü maksimuma çıkartmayı hedefliyoruz. Gerçekçi bir maliyet / ROI hesaplaması ile belli bir plan çerçevesinde büyüme oranlarınızı ve satışlarınızı arttırıyoruz.

sıranız hazır

STRATEJİ

Nöro pazarlama ve satış odaklı pazarlama tekniklerini baz alarak stratejik görüntülü reklamlar ve metin reklamları oluşturuyoruz. CPC ve CPM oranlarında yüksek dönüşüm başarısı yakalayarak satışlarınızı arttırıyoruz.

sıranız hazır

DANIŞMANLIK

Her hafta düzenli toplantılar sağlayarak bir adım ileri gitmeyi birlikte planlıyoruz. Bu hikayede beraberiz, şirketinizin bir ortağı gibi düşünerek çözüm odaklı yaklaşımlarla performans pazarlamayı farklı bir boyuta taşımaktayız.

sıranız hazır

“Altınbaş olarak ürünlerimizi ve özel e yönetimi esaslı çalışmaları ile kısa sürede sonuç almaya başladık. Bu konudaki etkili çalışmaları için Seozon Agency ailesine teşekkürler.”

Jeff Doe / Manager At Ramada
Bizimle İletişime Geçin

Google ve diğer arama motorlarında en üst sıralarda yer almak ve profesyonel iş birlikleri için bizimle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Performans Pazarlama

Performans Pazarlaması için Hizmet Fiyatı Nasıl Belirleniyor ?

Sitede yapılacak pazarlama büyüklüğü ve istenilen işe göre belirlenmektedir. Sabit bir fiyat olmamakla beraber, iş yükü ve danışmanlık boyutuna göre değişkenlik göstermektedir.

Hangi Dijital Pazarlama Alanında Reklam Vermeliyim ?

Pazarlamasını yapmak istediğiniz ürün yada hizmete ve sektöre göre değişmektedir. Her ürünün ve hizmetin pazarlama yapılması gereken alanları farklıdır.

Analizlerimizde Kullandığımız Araçlar Sizler İçin
analiz araçları 1
analiz araçları 2
analiz araçları 3
analiz araçları 4
analiz araçları 5
analiz araçları 6