Site İçi Seo ( On Page Seo )

Türkiye'nin en çok tutulan Site İçi SEO hizmetlerinden birini veriyoruz. Bugüne kadar sektöründe lider markalara ve 600'ün üzerinde sektöründe öncü siteye İç SEO hizmeti verdik. Türkiye'nin lider Site İçi SEO hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. İleri düzey, profesyonel bir çalışma sağlıyor ve her geçen gün çalışmalarımızı yüzlerce siteye uyguladığımızdan dolayı Ar-Ge çalışmaları ile birleştirip geliştirerek en iyisini ortaya koyuyoruz.

site içi seo

Site İçi Seo ( On Page Seo ) Nedir ?

Site İçi SEO, web sitenizin kodlaması ve iç yapısının arama motorlarının tam olarak istediği hale getirilmesinin adıdır. Sitenizin yapısı SEO kuralları ve arama motorlarının belirlediği kurallar çerçevesinde olmalıdır. SEO'nun %68'lik büyük bir bölümünü oluştursan Site içi seo, bir sitenin yazılım yapısından içerik yapısına kadar kapsayan en önemli etkenidir. Sitenizin temel düzeyde Robots.txt, Site Haritası, Canonical etiketi ve İleri düzeyde Schema Structured Data, Rich Snippets (Zengin İçerik görünümleri) olmak üzere 32'den fazla Site içi seo yönergesi vardır. Sitenizin İç SEO yapısı eğer ki hatalı ve optimizasyon eksikliği içeriyorsa anahtar kelime sıralamalarını ve sitenizin genel otoritesini yüksek ölçüde etkilemektedir. Bir sitenin SEO çalışmalarına Site İçi SEO optimizasyonu yapılarak başlanır. Diğer tüm çalışmalar ise bu çalışma bittikten ve siteniz tam donanımlı hale geldikten sonra yapılır.

SİTE İÇİ SEO SÜREÇLERİ

Site İçi Seo Avantajları

Tek Seferlik Çalışma !
ayarlar ikonu
Dış SEO'da 10 Kat Pozitif Etki Sağlar
10x ikonu
Kalıcı SEO Etkisi
Kalıcı SEO Etkisi
seo ikonu
Tek Seferlik Çalışma !
Tek Seferlik Çalışma !
ayarlar ikonu
Sağlam bir Başlangıç !
Sağlam bir Başlangıç !
roket ikonu
Dış SEO'da 10 Kat Pozitif Etki Sağlar
Dış SEO'da 10 Kat Pozitif Etki Sağlar
10x ikonu
SÜREÇLER
insanlar
hedef tahtası ikonu
analiz ikonu

Site İçi Seo Süreçleri

01 Analiz

Sitenizin İç SEO yapısını ve sektörünüzdeki rakip sitelerin Site içi seo yapısını derinlemesine analiz ediyoruz.


Rakiplerinizden geride kalan yönergeleri ve sektörünüze göre eklenebilecek İleri düzey Schema Structured Data, Rich Snippets ve diğer ileri düzey Site içi seo yönergelerini sitenize göre özelleştirilmiş olarak belirliyoruz.

site içi seo planlaması

02 Planlama

Analizlerimiz doğrultusunda çıkarttığımız bulguların hepsini hangi zaman aralıklarında ve hangi sırada, nasıl yapmamız gerektiğini profesyonel bir şekilde planlıyoruz.


Sitenize yapılacak optimizasyonların yapılırken sunucuyu ve sitenizi stres altında bırakmaması için mümkün olduğunca kullanıcıların sitede en az yoğunlukta olduğu saatlerde gerçekleştirilecek şekilde planlanmasını sağlıyoruz.

uygulama

03 Uygulama

Çalışmayı planlanan yol doğrultusunda profesyonel bir şekilde emin ellerde gerçekleştiriyoruz. Uygulama yapılırken olası bir kodlama hatası yada yazılımsal hata olmamasını sağlamak için her eklediğimiz kodu ve yazılım değişiklikleri geri dönüşümü olacak şekilde ekliyoruz.


Sitenizde değişiklikler yaparken tam güven sağlamak adına şirket olarak sabit modem IP adresi kullanıyoruz. Olası bir durumda sabit IP adresimizi sunucunuzda sorgulayarak söz konusu durumun bizden kaynkalı olup olmadığını rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz.

04 Raporlama

Son aşamada ise sitenizde yaptığımız tüm Site içi seo tekniklerini detaylı ve profesyonel raporlama sistemimiz ile size sunuyoruz. Sitenize yapılan tüm değişiklikleri ve Site içi seo optimizasyonlarını resimli kanıtları ile birlikte şeffaf bir şekilde size sunacağımız raporda görüyorsunuz.


Aynı zamanda raporumuzda sektörünüze yaptığımız derin analizler doğrultusunda size çıkarttığımız büyüme planlaması yer alıyor. Siteniz için yazdığımız büyüme pllanlamasına uyduğunuzda ve okuduğunuzda yarın sitemi ilk sıraya çıkartmak için ne yapacağım ? Diye bir soru işareti aklınızda kalmıyor.

referanslarımız
REFERANSLARIMIZ Mutlu Müşteriler
referanslar 1 referanslar 2 referanslar 3 referanslar 4

Neler Yapıyoruz ?

NELER YAPIYORUZ
open graph etiketleri

Meta ve Open Graph Etiketleri

Sitenizin her sayfasına gerekli olan Meta ve Open Graph etiketlerini ekliyor ve optimize ediyoruz.

schema structured data rich snippets

Rich Snippet ve Schema Structured Data Optimizasyonu

Google'da yıldızlı, puan, soru cevap gibi hiç farklı görünümler ile listelenen siteler gördünüz mü ? İşte o görünümleri İleri düzey optimizasyonlar ile biz yapıyoruz.

html5 semantik seo

HTML5 Semantik SEO

Yeni SEO trendi olan HTML5 Semantik SEO, HTML dilinin Site İçi SEO ile birleşmesidir. Arama motorları sayfanızı okuduğunda artık sayfanızın hangi bölümlerinin neresi olduğunu çalışmamız sonrasında çözümleyebilecek.

index noindex optimizasyonu

Index ve Noindex Optimizasyonu

Sitenizin gerekli olan ve gereksiz olan, arama motorları için değersiz içerik olarak görülen sayfalarınızı Noindex yada Index olarak optimize ediyoruz ve sitenizin domain otoritesini koruyoruz.

robots.txt optimizasyonu

Robots.txt Optimizasyonu

Sitenizin kök dizininde olması gereken robots.txt dosyasını yazılımınıza ve sayfa şablonlarınıza göre oluşturuyoruz.

site haritası optimizasyonu

Site Haritası Optimizasyonu

Index hızınızı etkileyen en önemli faktörlerden biri olan Site haritasını sitenize göre özel bir şekilde oluşturup optimize etmekteyiz.

tarama bütçesi optimizasyonu

Tarama Bütçesi (Crawl Budget) Optimizasyonu

Sitenizin her sayfasında sayfa başına düşen link sayısını ve index ile sayfalarınızın taranma oranlarını site içi linkleme yapısını iyileştirerek optimize ediyoruz.

heading tag hiyerarşisi

Heading Tag Hiyerarşisi Optimizasyonu

H etiketlerinin sayfa içerisinde bir hiyerarşi doğrultusunda en yüksekten en aşağıya doğru gitmesi gerekmektedir. Heading Etiketlerii tüm sayfalarınızda doğru bir şekilde optimize ediyoruz.

diğer tüm site içi seo optimizasyonları

Diğer Tüm Site İçi SEO Optimizasyonları

Başlıklarla anlattığımız tüm Site İçi SEO yönergeleri ve diğer tüm 32+ eksik veya hatalı olan yönergeleri optimize ediyoruz ve sitenizi arama motorları için hazır hale getiriyoruz.

“SEOZON ekibiyle çalışmaya başladığımızdan beri tüm sayfalarımız arama motorlarında ilk sıralara yükseldi ve organik trafiğimiz %1300 arttı. Bu denli dinamik ve işinde profesyonel bir ekiple çalıştığımız için çok mutluyuz.”

Serkan KIVANÇ / Founder of Odeaweb
Bizimle İletişime Geçin

Google ve diğer arama motorlarında en üst sıralarda yer almak ve profesyonel iş birlikleri için bizimle iletişime geçin.

Bize En Çok Sorulan Sorular

Site İçi SEO

Site İçi SEO Kalıcı bir çalışma mıdır ?

Sitenizin algoritmalar değişmediği sürece Site İçi SEO yapısı kodlama ile müdahale edilerek otomatik hale getirilecektir. Bu sebepten dolayı sürekli değil, 3-4 ay gibi bir sürede tekrardan yaptırabilirsiniz.

Site İçi SEO bir sitede mutlaka gerekli midir ?

İç SEO optimizasyonu olmayan bir sitenin anahtar kelimelerde en üst sıralarda listelenmesi çok zordur. Zorluk derecesi yüksek olan rekabetli kelimelerde ise imkansızdır. Sadece sıralama yükseltmek değil, alacağınız dış seo çalışmalarında dahi yüksek geri dönüş almanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla SEO için Site İçi SEO durumunun mutlaka doğru olması gerekmektedir.

Çalışmanızdan sonra ne yapmamız gerekiyor ?

Çalışmamızdan sonra detaylı raporumuzda size yazdığımız büyüme planlamasına uymanız yeterlidir. Ekstradan yapmanız gereken bir şey kalmayacaktır.

İçerik hizmetiniz var mı ?

Eğer ki ekstra olarak içeriklerinizi şirket ve marka sloganlarınıza göre düzenli olarak girilmesini istiyorsanız profesyonel içerik pazarlaması yapmaktayız. Dönüşüm oranlarınızı arttıracak ve markanızın kalitesini yükseltecek içerikler oluşturuyoruz.

Analizlerimizde Kullandığımız Araçlar Sizler İçin
analiz araçları 1
analiz araçları 2
analiz araçları 3
analiz araçları 4
analiz araçları 5
analiz araçları 6